Ottelutulokset 6.-7.5.2017

Kevätturnaus (F-ikäiset) 6.-7.5.2017

 

LAUANTAI 6.5.2017

P7 (2010) KILPA- JA HAASTESARJA / 5 vs 5 / 2 x 15 min / 3 ottelua per joukkue

KLOKENTTÄ 1TULOSKENTTÄ 2TULOS
9:30Loiske OranssiFJK Valkoinen 4-3TPV F7LeKi-futis Sininen 1-7
10:10Loiske MustaLeKi-futis Valkoinen 0-9Loiske ValkoinenFJK Sininen 0-9
10:50Loiske OranssiTPV F7 7-1FJK ValkoinenLeKi-futis Sininen 2-1
11:30Loiske MustaLoiske Valkoinen 2-3LeKi-futis ValkoinenFJK Sininen 4-9
12:10LeKi-futis SininenLoiske Oranssi 2-1FJK ValkoinenTPV F7 2-2
12:50FJK SininenLoiske Musta 6-1LeKi-futis ValkoinenLoiske Valkoinen 10-2

P8 (2009) KILPASARJA / 5 vs 5 / 1 X 25 min / 4 ottelua per joukkue

KLOKENTTÄ  1TULOSKENTTÄ 2TULOS
13:30Ilves 09 KeltainenLoiske Oranssi 2-8PJK SininenLeKi-futis Sininen 2-12
14:00LeKi-futis SininenApassit Punainen 4-3PJK MustaIlves 09 Vihreä 1-6
14:30TaFA 09Ilves 09 Keltainen 5-3Loiske OranssiPJK Sininen 8-1
15:00Ilves 09 VihreäLeKi-futis Sininen 1-3TaFA 09PJK Musta 6-3
15:30PJK MustaIlves 09 Keltainen 3-4PJK SininenApassit Punainen 1-8
16:00Loiske OranssiIlves 09 Vihreä 2-1Apassit PunainenTaFA 09 4-2
16:30Ilves 09 KeltainenPJK Sininen 3-2LeKi-futis SininenPJK Musta 13-1
17:00Ilves 09 VihreäTaFA 094-4Apassit PunainenLoiske Oranssi 3-4
   

P8 (2009) HAASTESARJA / 5 vs 5 / 1 X 25 min / 4 ottelua per joukkue

KLOKENTTÄ 3TULOSKENTTÄ 4TULOS
13:30ViiPV ValkoinenVesVi 0-1JäppäräApassit Valkoinen 1-1
14:00Apassit ValkoinenViiPV Punainen 2-3LeKi-futis MustaLoiske Musta 4-3
14:30VesVi KeltainenViiPV Valkoinen 0-9VesViJäppärä 1-5
15:00Loiske MustaApassit Valkoinen 4-8VesVi KeltainenLeKi-futis Musta 0-8
15:30LeKi-futis MustaViiPV Valkoinen 4-4JäppäräViiPV Punainen 3-4
16:00VesViLoiske Musta 2-3ViiPV PunainenVesVi Keltainen14-1
16:30ViiPV ValkoinenJäppärä 1-2Apassit ValkoinenLeKi-futis Musta 1-1
17:00Loiske MustaVesVi Keltainen 9-1ViiPV PunainenVesVi 5-2

 

 

KLO

SUNNUNTAI 7.5.2017

 

KENTTÄ 1 (KILPA)

 

 

TULOS

10:00TaFA 08LeKi-futis 9-1
10:30Loiske OranssiNoPS Keltainen 0-6
11:00LeKi-futisTPV F8 0-1
11:30TaFA 08Loiske Oranssi 8-1
12:00TPV F8TaFA 08 1-8
12:30LeKi-futisNoPS Keltainen 0-3
13:00TPV F8Loiske Oranssi 8-2
13:30NoPS KeltainenTaFA 08 2-5
14:00Loiske OranssiLeKi-futis 4-2
14:30NoPS KeltainenTPV F8 4-0
KLOKENTTÄ 2 (HAASTE I)TULOS
10:00ViiPVLoiske Musta 1-5
10:30TPV PunainenPJK 7-0
11:00Loiske MustaVaNL/08 Valkoinen 4-2
11:30ViiPVTPV Punainen 6-7
12:00VaNL/08 ValkoinenViiPV 2-6
12:30Loiske MustaPJK 1-6
13:00VaNL/08 ValkoinenTPV Punainen 0-12
13:30PJKViiPV 3-5
14:00TPV PunainenLoiske Musta  10-1
14:30PJKVaNL/08 Valkoinen 7-0
KLOKENTTÄ 3 (HAASTE II)TULOS
10:00LeKi-futis SininenLoiske Valkoinen 9-1
10:30TPV ValkoinenNoPS Musta 0-8
11:00Loiske ValkoinenFJK 0-12
11:30LeKi-futis SininenTPV Valkoinen 5-1
12:00FJKLeKi-futis Sininen 3-1
12:30Loiske ValkoinenNoPS Musta 0-12
13:00FJKTPV Valkoinen 3-5
13:30NoPS MustaLeKi-futis Sininen 2-1
14:00TPV ValkoinenLoiske Valkoinen 6-1
14:30NoPS MustaFJK 8-0